Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Misja gospodarcza do Kijowa
Wydarzenie

Misja gospodarcza do Kijowa

Zagraniczne Biuro Handlowe w Kijowie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz Ambasada RP w Kijowie w partnerstwie z Ministerstwem Rozwoju i Technologii zapraszają na misję gospodarczą do Kijowa dla polskich spółek z branży medycznej i farmaceutycznej, rehabilitacji, protezowania w dniach 15-17 maja 2024 r.

Grafika misji gospodarczej do Kijowa

Partnerem strategicznym misji jest Ministerstwo ds. Reintegracji Tymczasowo Okupowanych Terytoriów Ukrainy. Partnerami są Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza, Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, Międzynarodowe Stowarzyszenie Przedsiębiorców Polskich na Ukrainie, UkraineInvest. Prelegentami na wydarzeniu będą przedstawiciele administracji państwowej Ukrainy, organizacji, projektów międzynarodowych oraz stowarzyszeń biznesu.

W ramach misji gospodarczej odbędą się:

 • konsultacje branżowe z udziałem przedstawicieli administracji państwowej Ukrainy, organizacji, projektów międzynarodowych oraz stowarzyszeń biznesu,
 • wizyta studyjna w celu poznania warunków funkcjonowania systemu ochrony zdrowia,
 • sesja spotkań B2B, która umożliwi nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych.

Podczas konsultacji branżowych (możliwy jest również udział online) zostaną poruszone poniższe zagadnienia:

 • sytuacja w systemie ochrony zdrowia Ukrainy: zniszczenia, straty, plany odbudowy,
 • aktualne projekty i plany rządowe, międzynarodowe oraz możliwości udziału polskiego biznesu,
 • uwarunkowania prawne i rynkowe w sektorach medycznym, farmaceutycznym, rehabilitacji i protezowania w Ukrainie,
 • oferta polskich spółek na rynek ukraiński.

Są proponowane 2 formuły udziału:

 1. przyjazd na misję gospodarczą do Kijowa w terminie 15-17 maja 2024 r.  W programie misji – konsultacje branżowe, wizyta studyjna, spotkania B2B. Szczegółowy program misji gospodarczej przesyłamy w załączeniu. W przypadku udziału stacjonarnego zapraszamy do przesyłania zgłoszeń w terminie do 30 kwietnia 2024 r. na adres mailowy Tetiana.chuzha@paih.gov.pl. Liczba miejsc jest ograniczona. Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zakończenia rejestracji.
 2. udział w webinarium w formule on-line w dniu 16 maja 2024 r. w godzinach 8.00-12.30 czasu warszawskiego.

Koszty zakwaterowania i ubezpieczenia uczestnicy ponoszą we własnym zakresie. Podobnie we własnym zakresie należy zaopatrzyć się w zestaw środków indywidualnej ochrony. Rekomendowany hotel do zakwaterowania Radisson Blu Hotel, Kyiv City Centre.

Uczestnikom biorącym udział w misji gospodarczej do Kijowa w formule stacjonarnej wszelkie informacje organizacyjne i logistyczne zostaną przekazane w dalszej komunikacji. Pracujemy nad organizacją transportu na trasie Warszawa – Kijów – Warszawa.  Na razie nie możemy tego potwierdzić. Informacje w sprawie transportu zostaną przesłane w oddzielnej komunikacji do końca kwietnia.

Program oraz formularz rejestracyjny

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu: Tetiana Chuzha, Business Development Manager Zagranicznego Biuro Handlowe w Kijowie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, Tetiana.chuzha@paih.gov.pl, +380 675 399 559, +48 887 833 311.

 • Wszystko
 • Aktualności (33)
 • Wiedza (15)
 • Kalendarz (75)
 • Centrum Wsparcia (59)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.