Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Misja biznesowa do Brazylii (São Paulo)
Wydarzenie

Misja biznesowa do Brazylii (São Paulo)

W imieniu Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej, mamy przyjemność przedstawić Państwu wielosektorową Misję Biznesową do Brazylii (São Paulo ) oraz zaprosić Państwa firmę do udziału w tym wydarzeniu.

Misja Biznesowa do Brazylii odbędzie się w terminie 26 listopada – 01 grudnia 2022 roku. Organizowana jest wspólnie przez Polsko Portugalską Izbę Gospodarczą (PPCC) oraz  FecomercioSP, największą federacją handlu i usług w Brazylii, której członkowie reprezentują około 10 proc. PKB kraju.

Głównym celem misji jest zapewnienie polskim uczestnikom indywidualnych i szytych na miarę spotkań B2B z potencjalnymi brazylijskimi partnerami biznesowymi, zgodnymi z zadanym przez polskich uczestników briefem.

Uczestnicy misji uzyskają też potrzebną wiedzę na temat specyfiki rynku, najważniejszych graczy, konkurencji oraz profilu konsumentów.

Wartością dodaną misji będzie możliwość skorzystaniu z wiedzy, bogatego networkingu i wieloletniego doświadczenia PPCC, jak również szytego na miarę wsparcia logistycznego na miejscu.

Termin rejestracji na misję upływa 3 października 2022.

Szerszych informacji udziela:

Wojciech Baczyński
Dyrektor Generalny PPCC 
wb@ppcc.pl
tel. +48 696 760 925


Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza

ul. Puławska 14, 02-512 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (8)
  • Wiedza (9)
  • Kalendarz (37)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.