Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza
Instytucja

Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza

Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza

Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza

ul. Puławska 14, 02-512 Warszawa

Utworzona w Warszawie w 2008 roku Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza (PPCC) jest niezależną organizacją o charakterze non-profit, której celem jest rozwój stosunków gospodarczych i handlowych między przedsiębiorstwami w Polsce, Portugalii i krajach portugalskojęzycznych. Nasza Izba skupia około 200 podmiotów i jest liczącym się partnerem reprezentującym interesy swoich członków.

Nasze doświadczenie zawodowe pozwala nam na promowanie i wspieranie rozwoju sektora prywatnego i powiązań między firmami i przedsiębiorcami prowadzącymi działalność na rynku polskim, portugalskim oraz w krajach portugalskojęzycznych.

Naszą intencją jest zachęcenie inwestorów portugalskich do ulokowania swojej działalności w dynamicznie rozwijającej się Polsce oraz ułatwianie dostępu inwestorom polskim do rynków portugalskojęzycznych: Portugalii, Angoli, Brazylii, Mozambiku.

Jak pomaga eksporterom?

Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza (PPCC) oferuje przedsiębiorcom pomoc w nawiązaniu kontaktów handlowych, wyszukiwanie partnerów, wsparcie prawne, szkolenia, organizację indywidualnych i grupowych misji gospodarczych, analizy rynkowe, wsparcie rekrutacyjne, jak również wiele zniżek i możliwości typu Member2Member. Organizujemy średnio dwa wydarzenia w miesiącu – seminaria, konferencje, business mixers i inne – które stanowią dobrą okazję do nawiązania nowych bezpośrednich kontaktów.

Spis treściTable of contents

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.