Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Ekspansja zagraniczna pod lupą – współpraca z partnerami z krajów trzecich (spoza UE)
Wydarzenie

Ekspansja zagraniczna pod lupą – współpraca z partnerami z krajów trzecich (spoza UE)

Biznesman patrzy przez lupę na kulę ziemską

20 listopada w ramach cyklu #idearozwojubiznesu odbędzie się webinar pt. „Ekspansja zagraniczna pod lupą – współpraca z partnerami z krajów trzecich (spoza UE)”.

Zaproszeni goście opowiedzą o barierach w handlu i inwestycjach na rynkach zagranicznych napotykanych przez polskich eksporterów. Ekspert Ministerstwa Rozwoju i Technologii przybliży funkcjonalności portalu Access2Markets, interaktywnego kompendium wiedzy dla mniejszych firm, które chcą wejść na nowe rynki korzystając z możliwości, jakie dają umowy i porozumienia zawarte przez Unię Europejską.

Cykl wideokonferencji #idearozwojubiznesu jest współorganizowany przez PARP oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Podczas spotkań, które będą odbywały się w listopadzie i grudniu, przez 5 tygodni, poruszymy najbardziej aktualne tematy związane z prowadzeniem biznesu w Polsce, omówimy nowe rozwiązania i regulacje prawne, a także zagadnienia takie jak cyberbezpieczeństwo, energia odnawialna, czy zrównoważony rozwój. 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapisz się, aby otrzymać powiadomienie. 

  • Wszystko
  • Aktualności (4)
  • Wiedza (6)
  • Kalendarz (3)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.