Portal do świata polskiego eksportu

Trade.gov.pl

Czytaj tylko te treści, które Cię interesują -  dopasuj Trade do siebie

Strona główna > Aktualności > Kierunki Eksportu: Nowe opracowania rynkowe

Kierunki Eksportu: Nowe opracowania rynkowe

Oświetlony glob

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi opracowaniami rynkowymi na temat poszczególnych Kierunków Eksportowych.

W ramach informowania o szansach i barierach na rynkach eksportowych, PAIH przygotował nowe edycje raportów na temat charakterystyki rynkowej. Są one dostępne do pobrania na stronach poszczególnych kierunków eksportowych.

Wśród zupełnie nowych opracowań znajdziemy m.in. raporty dotyczące Brazylii, Peru czy Azerbejdżanu, zaś inne raporty zostały gruntownie zaktualizowane. Oprócz informacji na temat kultury biznesowej, mocnych i słabych stron czy perspektyw branżowych, znajdziemy w nich dane o wymianie handlowej, imporcie z Polski i reszty świata oraz inne podstawowe dane ekonomiczne.

Życzymy miłej lektury!

  • Wszystko
  • Aktualności
  • Wiedza
  • Kalendarz
  • Centrum Wsparcia

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.