Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Webinarium „Zamówienia publiczne agencji Unii Europejskiej”
Wydarzenie

Webinarium „Zamówienia publiczne agencji Unii Europejskiej”

Webinar

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na webinarium pt. „Zamówienia publiczne agencji Unii Europejskiej”, które odbędzie się 27 czerwca. Celem webinarium jest zachęcenie polskich firm do spróbowania swoich sił i przybliżenie podstawowych zagadnień związanych z udziałem, w przetargach organizowanych przez agencje unijne.

Realizacja zamówień publicznych agencji Unii Europejskiej może stanowić dla polskich firm doskonałą okazję do rozwoju oraz zdobycia doświadczenia w środowisku międzynarodowym. 33 unijne agencje zdecentralizowane, 6 agencji wykonawczych oraz 4 inne organy, które podlegają pod opisywane procedury, nabywają towary i usługi oferowane przez niemalże wszystkie sektory gospodarki.

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą to warto sprawdzić, czy twoja firma może składać oferty do unijnych agencji i czy jest tam zapotrzebowanie na świadczone usługi lub twoje produkty.

Celem webinarium jest zachęcenie polskich firm do spróbowania swoich sił i przybliżenie podstawowych zagadnień związanych z udziałem, w przetargach organizowanych przez agencje unijne. Wykonawcy, którzy brali udział w postępowaniach o zamówienia publiczne agencji unijnych, z reguły są pozytywnie zaskoczeni mniejszym formalizmem i większą elastycznością procedur.

Webinarium jest realizowane w ramach projektu Centrum Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Źródło: PARP

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)

ul. Pańska 81/83, 00-834 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (4)
  • Kalendarz (4)
  • Centrum Wsparcia (2)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.