Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Przedsiębiorco, skorzystaj ze środków unijnych
Artykuł

Przedsiębiorco, skorzystaj ze środków unijnych

PARP zachęca wszystkich mikro, małych i średnich przedsiębiorców do skorzystania ze środków unijnych. Wsparcie pochodzące z Funduszy Europejskich obejmuje niemal wszystkie etapy rozwoju przedsiębiorstwa, stwarzając możliwości realizacji pomysłów biznesowych, od koncepcji po komercjalizację.

Jeśli chcesz rozwijać swoją firmę, próbować sił na rynkach zagranicznych czy pozyskiwać nowych klientów, zgłoś się i realizuj swoje plany w ramach trzech programów współfinansowanych ze środków europejskich a także innych instrumentów pomocy, finansowanych ze środków krajowych i międzynarodowych.

Cel finansowania

Wzmocnienie potencjału eksportowego przedsiębiorców małych i średnich przedsiębiorstw na rynkach międzynarodowych.

Kto może się ubiegać o dofinansowanie?

Mikroprzedsiębiorstwa, małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP), prowadzące działalność gospodarczą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Wsparcie finansowe

Działania promocyjne, których koszty mogą być finansowane w ramach projektu to:

  • udział wnioskodawcy w targach ze stoiskiem narodowym w charakterze wystawcy;
  • wyjazdowe misje gospodarcze w celu odbycia spotkań z potencjalnymi kontrahentami, połączone z udziałem wnioskodawcy w targach w charakterze zwiedzającego lub konferencjach branżowych w czasie trwania misji;
  • kampanie promocyjne

Ile możesz otrzymać?

Wsparcie wyniesie do 50% wartości projektu, co oznacza, że Twój wkład to co najmniej 50% całkowitego kosztu projektu. Środki przeznaczone na dofinansowanie projektów w naborze to 155 mln zł.

Źródło

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)

ul. Pańska 81/83, 00-834 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (3)
  • Kalendarz (5)
  • Centrum Wsparcia (2)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.