Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Akademia PARP
Oferta wsparcia

Akademia PARP

Dla kogo?
Mikro, Małe, Średnie, Duże Przedsiębiorstwa
Dojrzałość eksportowa
Jeszcze nie eksportuję, Początkujący, Doświadczony
Branża
Usługi, Pozostałe towary
Czas trwania
Bezterminowo

Potrzeba

Jeśli chcesz rozwinąć swoje kompetencje lub po prostu pogłębić swoją wiedzę na temat podstawowych zagadnień związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, w tym w zakresie prawa, finansów, marketingu i zarządzania, to Akademia PARP będzie najlepszą odpowiedzią na twoje potrzeby.

Korzyści

Akademia PARP oferuje nielimitowany i bezpłatny dostęp do bazy szkoleń e-learningowych z takich zagadnień jak prawo, finanse, marketing, zarządzanie i rozwój kompetencji. Tematyka kursów jest stale rozszerzana i aktualizowana o nowe tematy.

Realizacja

W celu skorzystania z kursów e-learningowych dostępnych na portalu Akademii PARP wystarczy zarejestrować profil na stronie internetowej.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)

ul. Pańska 81/83, 00-834 Warszawa

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.