Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Misja biznesowa do Brazylii
Wydarzenie

Misja biznesowa do Brazylii

Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza zaprasza do udziału w wielosektorowej Misji Biznesowej do Brazylii (9. edycja), która odbędzie się w terminie 15-20 kwietnia 2023 roku.

Organizowana jest przez Polsko-Portugalską Izbę Gospodarczą (PPCC) oraz FecomercioSP – największą federację handlu i usług w Brazylii. To doskonała okazja, aby znaleźć potencjalnych partnerów w Brazylii oraz bezpośrednio ocenić możliwości biznesowe na tamtejszym rynku

Misja biznesowa do Brazylii jest bardzo mocno skoncentrowana na indywidualnych spotkaniach b2b z potencjalnymi brazylijskimi partnerami, w ich siedzibach, zgodnie z profilem zadanym przez każdego z polskich uczestników.

Maksymalna liczba uczestników ze strony polskiej to 6 firm – celem zapewnienia najwyższej jakości obsługi.

Wszystkie zainteresowane firmy proszone są o wypełnienie formularza rejestracyjnego, niezobowiązującego do wzięcia udziału w misji.

Organizatorzy skontaktują się z wszystkimi firmami, które wyrażą wstępne zainteresowanie misją (poprzez wypełnienie formularza online), w celu omówienia metodologii oraz dalszych kroków.

Termin finalnych zgłoszeń mija 10 stycznia, a płatności 2 lutego 2023 r.

Szerszych informacji udziela:
Wojciech Baczyński
Dyrektor Generalny PPCC
wb@ppcc.pl
+48 696 760 925

  • Wszystko
  • Aktualności (8)
  • Wiedza (9)
  • Kalendarz (34)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.