Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Katalog polskich firm z okazji Water India Expo 2023
Wydarzenie

Katalog polskich firm z okazji Water India Expo 2023

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza przedsiębiorców z sektora gospodarki wodno-ściekowej do współtworzenia katalogu przy okazji targów Water India Expo 2023.

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Mumbaju organizuje stoisko promocyjne podczas tegorocznych targów Water India, które odbędą się w dniach 27-29 marca 2023 roku, w New Delhi (Indie). Z tej okazji tworzymy katalog polskich firm z sektora wodnego, które są zainteresowane sprzedażą na rynku indyjskim.

Water India Expo są częścią ósmej edycji targów Smart Cities India Expo. Celem Water India Expo jest promocja firm i instytucji naukowo-badawczych oferujących nowoczesne rozwiązania z zakresu szeroko pojętej gospodarki wodno-ściekowej. Misją organizatorów jest zwrócenie uwagi na podmioty świadczące wyspecjalizowane usługi w zakresie poprawy jakości wody w miastach jak i na wsiach.

Rosnąca populacja Indii wynosząca obecnie ponad 1 miliard 400 milionów mieszkańców sprawia, że nieoczyszczone ścieki są największym źródłem zanieczyszczenia i skażenia wód w Indiach. Większość rzek, jezior oraz wód powierzchniowych jest w bardzo złym stanie z powodu działalności zakładów przemysłowych, nieoczyszczanych ścieków oraz odpadów stałych. Brak odpowiedniej infrastruktury oraz konieczność wdrożenia nowoczesnych rozwiązań, powoduje, że na rynku powstaje nisza, którą mogą wypełnić polskie firmy, ich technologie, urządzenia i usługi .

Przemysław Zaręba, kierownik Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Mumbaju.

Zgłoszenia do katalogu przyjmujemy poprzez formularz rejestracyjny do 5 marca 2023 roku.

  • Wszystko
  • Aktualności (3)
  • Wiedza (5)
  • Kalendarz (9)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.