Polskie Stoisko Narodowe na Auto Expo Components 2023
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w 16. edycji targów Auto Expo Components, które odbędą się 12-15 stycznia 2023 r. w New Delhi w Indiach.
Czytaj tylko te treści, które Cię interesują - dopasuj Trade do siebie
Czytaj tylko te treści, które Cię interesują - dopasuj Trade do siebie
Zaktualizowano: 02.01.2023
Opublikowano: 02.01.2023
Rejestracji będą podlegać producenci artykułów żywnościowych z takich kategorii jak:
Producenci żywności eksportowanej do Indii będą mogli rejestrować się przez formularz. Rejestracji powinny dokonać właściwe organy administracji kraju eksportującego, tzn:
Obecnie prowadzone są działania mające na celu techniczne i organizacyjne przygotowanie do nowych wymogów.
Podmioty zainteresowane rejestracją (produkujące żywność klasyfikowaną w wymienione grupy i eksportowaną do Indii) proszone są o zgłaszanie się do właściwych służb, które nadzorują bezpieczeństwo żywności (IW lub PIS), szczebla powiatowego.
Podstawa prawna: zarządzenie z dn. 10 października 2022 r. wydane przez indyjski Urząd ds. Bezpieczeństwa i Standardów Żywności (Food Safety and Standards Authority of India – FSSAI) w sprawie wytycznych dot. rejestracji zagranicznych zakładów produkujących żywność eksportowaną do Indii.
Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.