Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Jak wejść na rynek chiński po pandemii?
Wydarzenie

Jak wejść na rynek chiński po pandemii?

Webinar

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza w imieniu The EU-China Business Association, the EU SME Centre in Beijing, the Flanders-China Chamber of Commerce and the Italy-China Council Foundation do udziału w webinarium “How to Enter the Chinese Market: Different Channels and Approaches”, poświęconemu szeroko rozumianej tematyce związanej z wchodzeniem europejskich firm na rynek chiński.

Dlaczego warto wziąć udział?

Chiny otwierają swoje granice po pandemii i wiele europejskich firm z sektora MŚP jest zainteresowanych wejściem/powrotem na tamtejszy rynek. W tym kontekście kluczowy jest sposób wejścia, jako że istnieje co najmniej kilka dróg rozpoczęcia działalności na rynku chińskim. O tym jakie opcje mają europejskie firmy i którą z nich najlepiej wybrać, opowie Alessio Petino, konsultant z EU SME Centre. Przewidziano również sesję pytań i odpowiedzi.

Webinarium odbędzie się w języku angielskim.

Start: 12 kwietnia godz. 10:00

Udział bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)

ul. Pańska 81/83, 00-834 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (17)
  • Wiedza (9)
  • Kalendarz (28)
  • Centrum Wsparcia (2)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.