Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > „VAT w obrocie międzynarodowym WDT/WNT”
Wydarzenie

„VAT w obrocie międzynarodowym WDT/WNT”

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA zaprasza małopolskie firmy sektora MŚP na szkolenie dotyczące przepisów regulujących rozliczanie VAT w obrocie międzynarodowym.

Podczas szkolenia firmy otrzymają szereg praktycznych informacji i wskazówek dotyczących podatku VAT związanych z transgranicznymi transakcjami towarowymi, tj. wewnątrzwspólnotową dostawą towarów i wewnątrzwspólnotowym nabyciem towarów oraz eksportem i importem towarów, z uwzględnieniem najnowszych zmian. Szkolenie odbędzie się 15 września, w formie online.

Szkolenie poprowadzi Joanna Patyk – Doradca Podatkowy, Prawniczka. Współautorka książek „Dokumentacja VAT”, „Komentarz do podatku dochodowego od osób prawnych” oraz autorka licznych publikacji prasowych.

Aby wziąć udział w szkoleniu  wystarczy wypełnić  formularz zgłoszeniowy na stronie https://powerup3.pl/aktualnosci/146-szkolenie-vat-w-obrocie-miedzynarodowym-wdt-wnt

Termin szkolenia: 15.09.2022 r. (godz. 9:00 – 15:00)

Miejsce: online (clickmeeting)

Cena szkolenia: bezpłatne

Termin zgłoszeń:  13.09.2022 r.

Osoba do kontaktu: Magdalena Michnal, e-mail: magdalena.michnal@marr.pl; tel.: 785 059 079 oraz Piotr Posiadała, e-mail: piotr.posiadala@marr.pl; tel.: 785 059 076

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz tutaj

Centrum Business in Małopolska (CeBiM)

ul. Podole 60 30-394 Kraków
  • Wszystko
  • Aktualności (3)
  • Wiedza (1)
  • Kalendarz (10)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.