Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Frontiers of Europe – Webinary w Singapurze
Artykuł

Frontiers of Europe – Webinary w Singapurze

Między 23 a 24 maja odbył się cykl webinariów poświęconych gospodarce cyfrowej, pracy w rzeczywistości post-pandemicznej oraz tematyce rozwoju branży FinTech – Frontiers of Europe.

Zagraniczne Biuro Handlowe Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Singapurze wspólnie z Singapore Business Federation oraz Central and Eastern European Chamber of Commerce zorganizowało serię webinariów pod wspólną nazwą – Frontiers of Europe.

Wydarzenia miały na celu prezentację singapurskich firm i tzw. Instytucji Otoczenia Biznesu (IOB). Jednocześnie była to okazja do weryfikacji możliwych synergii i płaszczyzn współpracy pomiędzy środkowo europejskimi firmami, a przedsiębiorstwami z Miasta Lwa.

23 maja 2022 – Frontiers of Europe: Digital Economy & The Future of Work Post-COVID in Central & Eastern Europe.

Wydarzenie online poświęcone było tematyce zmiany trendów w zakresie organizacji pracy oraz modeli biznesowych w rzeczywistości post pandemicznej, w Singapurze oraz Europie Środkowo Wschodniej. Podczas serii prezentacji oraz w trakcie panelu dyskusyjnego zostały zaprezentowane najciekawsze praktyki z Singapuru, Polski, Czech, Węgier i Litwy.

Wydarzenie zgromadziło ok 50 uczestników, Polska była reprezentowana przez Magdalenę Smolak z Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) i Macieja Rohledera z firmy CShark

24 maja 2022 – Frontiers of Europe: FinTech Opportunities in CEE.

Wydarzenie online było poświęcone tematyce rozwoju branży FinTech w Singapurze oraz Europie Środkowo Wschodniej. Webinar był świetną okazją do otwartej dyskusji na temat ekosystemu fintech w regionie Azji i Pacyfiku oraz CEE, Polskę reprezentowały firmy BLIK i Verestro. Wydarzenie zgromadziło ok 50 uczestników.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o rynku w Singapurze zajrzyj do kierunków eksportu

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat webinariów Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, to zajrzyj na stronę PAIH:

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.