Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Szanse dla polskiej żywności na rynku Egiptu
Wydarzenie

Szanse dla polskiej żywności na rynku Egiptu

Flagi Egiptu i Polski

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Kairze oraz Polska Agencja Inwestycji i Handlu, ZBH Kair zapraszają na webinarium: Szanse dla polskiej żywności na rynku Egiptu, 30 listopada 2023 r., godz. 9:30 – 11:15.

Egipt jest jednym z największych rynków konsumenckich na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej. To nie tylko atrakcyjny rynek zbytu towarów i usług, ale także punkt wyjścia do dalszej ekspansji do innych państw Afryki i Bliskiego Wschodu, z któ2rymi kraj ten powiązany jest umowami gospodarczymi.

Egipt sprawuje kontrolę nad Kanałem Sueskim, przez który przepływa ok. 10% światowego handlu.

Zapraszamy na spotkanie z ekspertami z Ambasady RP w Kairze, Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu ZBH Kair oraz importerami polskich produktów żywnościowych, którzy przybliżą zagadnienia dotyczące rynku Egiptu oraz odpowiedzą na Państwa pytania.

Przedsiębiorców zainteresowanych uczestnictwem w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dn. 29 listopada 2023 r. o godz. 15.00. Po zakończeniu procesu rejestracji zostanie przesłany link aktywacyjny do webinarium.  

Wydarzenie odbędzie się na platformie Zoom.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zapewniamy tłumaczenie z języka arabskiego na język polski dla bloku II webinarium.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

ul. Karolkowa 30, 01-207 Warszawa

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.