Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Building a Polish Brand in the UK – Webinar branży spożywczej
Artykuł

Building a Polish Brand in the UK – Webinar branży spożywczej

11 maja odbył się webinar, w języku angielskim, poświęcony sektorowi żywności i napojów w Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii.

Celem wydarzenia było przedstawienie uczestnikom tego w jaki sposób polskie produkty branży spożywczej są postrzegane na wyspach brytyjskich. Przedsiębiorcy mieli okazję dowiedzieć się, czy konsumenci postrzegają ich produkty jako zdrowe oraz, czy etykieta z informacją o kraju pochodzenia ma wpływ na sprzedaż Ważną częścią debaty była prezentacja szans i wyzwań z jakimi muszą się zmierzyć przedsiębiorcy.

Webinar został zorganizowany przez British Polish Chamber of Commerce (z j.ang. Brytyjsko-Polska Izba Handlowa), Santander Bank Polska, Grayling i Polską Agencję Inwestycji i Handlu. W wydarzeniu aktywnie uczestniczył Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny RP w Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej – Piotr Wilczek.

Zachęcamy do obejrzenia nagrania z wydarzenia.

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.