Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Vietnam: The new destination – Webinar Polska-Wietnam
Artykuł

Vietnam: The new destination – Webinar Polska-Wietnam

17 marca 2022 r. odbyło się wydarzenie on-line promujące handel polskich firm w Wietnamie – Vietnam: The new destination.

fot. PAIH

Webinar Vietnam, The new destination (z języka angielskiego – Wietnam – nowy potencjalny kierunek dla polskich przedsiębiorców) zostało zorganizowane przez firmę Altios International i Zagraniczne Biuro Handlowe Ho Chi Minh – Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.

Na wydarzenie składały się dwie prezentacje – pierwsza fimy Altios i druga ZGH Ho Chi Minh. Prezentacja firmy Altios skupiała się wokół zagadnień makroekonomii, siły produkcji i rynku. ZBH Ho Chi Minh przygotowało wystąpienie pt. “Co warto wiedzieć przed wyjazdem do Wietnamu?”. Celem wystąpienia było przybliżenie uczestnikom aspektów prawnych, kulturowych i jakościowych. Prezentacja została poparta przykładami – wietnamskiej firmy w pracy z międzynarodowymi partnerami i polskiej firmy w rozwoju międzynarodowym

W wydarzeniu wzięło udział łącznie 18 firm w tym: 13 polskich, 2 wietnamskie oraz 3 z innych Państw. Jednym z efektów webinarium było dostarczenie polskim firmom informacji o imporcie, eksporcie, informacjach ekonomicznych, uwarunkowaniach prawnych oraz kulturze biznesowej Wietnamu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o rynku w Wietnamie, to zajrzyj na stronę Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu:

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.