Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Bezpłatne szkolenie online „Wykorzystaj trendy do wejścia na rynki zagraniczne. Przygotowanie do rozwoju sprzedaży – rynek czeski, niemiecki i francuski”.”
Wydarzenie

Bezpłatne szkolenie online „Wykorzystaj trendy do wejścia na rynki zagraniczne. Przygotowanie do rozwoju sprzedaży – rynek czeski, niemiecki i francuski”.”

Webinar

Stowarzyszenie „Promocja Przedsiębiorczości” zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu online pt. „Wykorzystaj trendy do wejścia na rynki zagraniczne. Przygotowanie do rozwoju sprzedaży – rynek czeski, niemiecki i francuski”.

W trakcie szkolenia będzie można dowiedzieć się jakie narzędzia i dobre praktyki mogą przybliżyć przedsiębiorcę do osiągania najlepszych wyników sprzedaży na rynkach zagranicznych.

Webinar poprowadzi Pan Jakub Machała, doradca Google w programie Firmy Jutra, który na co dzień wspiera małe i średnie przedsiębiorstwa w ramach marketingu internetowego. 

Szkolenie odbędzie się w dniu 06.09.2022 r. w godz. od 12.00 do 13.30 i skierowane jest do mikro, małych i średnich firm z terenu woj. opolskiego.

Na szkolenie możesz zapisać się tutaj. Rekrutacja trwa do 5 września 2022 r.

Więcej o spotkaniu dowiesz się na oficjalnej stronie Stowarzyszenia „Promocja Przedsiębiorczości” .

Stowarzyszenie „Promocja Przedsiębiorczości”

ul. Damrota 4; 45-064 Opole
  • Wszystko
  • Aktualności (44)
  • Wiedza (25)
  • Kalendarz (84)
  • Centrum Wsparcia (2)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.