Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Francusko-Polska Izba Gospodarcza
Instytucja

Francusko-Polska Izba Gospodarcza

Kontakt:

Francusko-Polska Izba Gospodarcza

Al. Jerozolimskie 93, 02-001 Warszawa

Francusko-Polska Izba Gospodarcza (CCIFP) powstała w 1994 r. jako stowarzyszenie przedsiębiorców i od tego czasu nieustannie się rozwija. CCIFP jest niezależną, samofinansującą się organizacją, zrzeszającą obecnie prawie 400 francuskich oraz polskich firm — to jedna z najaktywniejszych izb bilateralnych w Polsce.

Francusko-Polska Izba Gospodarcza ma znaczący wkład w rozwój działalności inwestycyjnej i gospodarczej w Polsce oraz odgrywa aktywną rolę w kontaktach z organami administracji państwowej i organizacjami pracodawców. Stanowi również doskonałą platformę wymiany doświadczeń oraz najlepszych praktyk biznesowych pomiędzy największymi firmami francuskimi i polskimi.

Jak pomaga eksporterom?

CCIFP wspiera również firmy polskie w rozwoju biznesu we Francji, a poprzez sieć blisko 120 izb francuskich w 96 krajach, również  na innych rynkach na całym świecie. Dostarczamy informacji na temat prowadzenia działalności i perspektyw eksportu w danym sektorze, organizujemy misje handlowe i wyszukujemy potencjalnych partnerów, dystrybutorów, klientów na rynku francuskim. Podobne usługi wykonujemy dla firm francuskich zainteresowanych rozwojem w naszym kraju.

Spis treściTable of contents

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.