Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Rekrutacja na Targi Mody Fashionweare B2B
Artykuł

Rekrutacja na Targi Mody Fashionweare B2B

Targi Mody Fashionweare

Reprezentujesz przedsiębiorcę z sektora MŚP z Województwa Łódzkiego z branży modowej? Koniecznie weź udział w Targach Mody Fashionweare B2B, odbywających się w dniach 23–24 sierpnia 2023 r.

Targi Mody Fashionweare B2B to najważniejsze targi biznesowe dla branży mody w Polsce, które odbywają się dwa razy w roku w kolebce przemysłu odzieżowego –  Łodzi. Imprezę wyróżnia doskonała lokalizacja w centrum Polski w nowoczesnym obiekcie targowym EXPO-ŁÓDŹ. Oferta odzieży damskiej, męskiej, akcesoriów i obuwia zaprezentowana jest na powierzchni wystawienniczej 2 tys. metrów. Targi Mody Fashionweare stanowią platformę handlową łączącą marki odzieżowe z przedstawicielami handlu. To niepowtarzalna dla sklepów okazja do zamówienia kolekcji oraz poznania tendencji na kolejne sezony w modzie.

Zainteresowanych przedsiębiorców prosimy o wypełnienie Formularza zgłoszeniowego.

Udział w Targach Mody Fashionweare możliwy jest dzięki dofinansowaniu z projektu „Łódzkie dla biznesu – Rozwój na Plus”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Uczestnictwo w wydarzeniu stanowi pomoc de minimis dla przedsiębiorców (Dz. U. 2015, poz. 488).

Zgłoszenia w formie wypełnionych Formularzy zgłoszeniowych należy przesłać
do 25 maja 2023 r. na adres e-mail: biznes@lodzkie.pl.

Ilość miejsc ograniczona (maksymalnie 5 przedsiębiorstw, po 1 osobie z danego przedsiębiorstwa), decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszelkich niezbędnych informacji udziela przedstawiciel Wydziału Promocji Przedsiębiorczości:

Anna Kowalewska, e-mail: anna.kowalewska@lodzkie.pl, tel. 42 663 3801

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj

  • Wszystko
  • Wiedza (5)
  • Kalendarz (10)
  • Centrum Wsparcia (52)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.