Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > DIBEVO 2023: Polska na mapie światowej branży zoologicznej
Artykuł

DIBEVO 2023: Polska na mapie światowej branży zoologicznej

W dniach 8-9.10.2023 w Rijswijk w Niderlandach odbyła się kolejna edycja targów zoologicznych DIBEVO 2023. To prestiżowe wydarzenie, zorganizowane przez krajową organizację branżową, przyciągnęło profesjonalistów z sektora zoologicznego z całego obszaru Niderlandów.

Polskie Stoisko Narodowe na targach DIBEVO 2023

Targi DIBEVO to prawdziwa uczta dla miłośników zwierząt i entuzjastów branży zoologicznej. Na powierzchni 11 tys. metrów kwadratowych hal magazynowych zgromadziły się setki wystawców, prezentując najnowsze trendy, produkty i innowacje związane z tym konkretnym obszarem.

Wystawcy i odwiedzający targi DIBEVO 2023

Uwagę należy zwrócić także na fakt, iż większość odwiedzających wydarzenie to przedstawiciele handlu detalicznego, stanowiący aż 70% gości. Pozostałe grupy to dystrybutorzy, właściciele pensjonatów i salonów pielęgnacyjnych dla zwierząt, firmy zajmujące się wyprowadzaniem psów, a także właściciele sklepów, w których oferowane są produkty dla zwierząt, hodowcy, agencje branżowe oraz przedstawiciele mediów. Targi DIBEVO to idealne miejsce do nawiązywania nowych kontaktów, prezentacji produktów i zawarcia partnerskich umów biznesowych.

Polskie Stoisko Narodowe na DIBEVO 2023

Tegoroczna edycja jednak była wyjątkowa jeszcze pod jednym względem. Po raz pierwszy w historii DIBEVO pojawiło się Polskie Stoisko Narodowe, stworzone dzięki staraniom Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Amsterdamie. Dziewięciu przedsiębiorców z polskiej branży zoologicznej miało okazję zaprezentować swoje produkty i usługi na tym międzynarodowym wydarzeniu. Ich wystawowy pawilon był miejscem, gdzie polskie innowacje i rozwiązania przykuwały uwagę gości, jednocześnie promując Polskę jako kraj o bogatej ofercie nowoczesnych produktów.

Polski pawilon na DIBEVO 2023 – inspirujący początek współpracy międzynarodowej

Polski pawilon narodowy stał się miejscem inspiracji, w którym rozwijały się przemyślenia dotyczące dalszych kierunków rozwoju sektora zoologicznego w Polsce oraz Niderlandach, jednocześnie otwierając drzwi do potencjalnie korzystnej współpracy. W trakcie samego wydarzenia udało się nawiązać istotne relacje biznesowe i sfinalizować kilka znaczących umów.

Wizyta II Sekretarza do Spraw Gospodarczych Ambasady RP w Holandii w dniu 9 października podkreśliła rangę polskiego udziału na targach. Spotkanie to pozwoliło na dogłębne poznanie oferty polskich przedsiębiorców i otworzyło drzwi do przyszłych współprac.

Wydarzenie to okazało się kluczowe dla rozszerzania sieci kontaktów zarówno w obszarze biznesowym jak i poznawczym wśród czołowych holenderskich liderów branży zoologicznej oraz odwiedzających.

Dibevo 2023 – fotorelacja

Rozwój sektora zoologicznego

Targi DIBEVO ukazały, że pomimo globalnych zmian, sektor zoologiczny wciąż ma się świetnie. Branża ta nie tylko przetrwała zaistniałe zmiany, ale także kontynuuje intensywne dostosowywanie się do potrzeb najbardziej wymagających klientów.

DIBEVO 2023 stanowiło prawdziwą podróż przez świat zoologicznych innowacji i inspiracji. Polska z powodzeniem włączyła się w to wyjątkowe wydarzenie, pozostawiając ślad na mapie światowej branży zoologicznej.

Katalog branżowy

Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z możliwości zapoznania się z naszym katalogiem branżowym promowanym podczas wydarzenia, w którym zaprezentowani są polscy przedsiębiorcy
z branży zoologicznej.

Materiał przygotowany przez ZBH Amsterdam

  • Wszystko
  • Aktualności (16)
  • Wiedza (7)
  • Kalendarz (17)
  • Centrum Wsparcia (41)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.