Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > ICEE 2022 – Konferencja i wystawa w Królestwie Arabii Saudyjskiej
Artykuł

ICEE 2022 – Konferencja i wystawa w Królestwie Arabii Saudyjskiej

Między 8 a 11 maja 2022 w Rijadzie odbyła się konferencja i wystawa o edukacji – The International Conference and Exhibition for Education ICEE 2022.

The International Conference and Exhibition for Education (z j. angielskiego Międzynarodowa Konferencja i Wystawa poświęcona Edukacji) to duże wydarzenie cykliczne sektora edukacji, które wznowiono po przerwie trwającej od 2019 roku.

Dotychczas celem wydarzenia była prezentacja oferty saudyjskich i zagranicznych szkół wyższych. Pierwsza edycja po przerwie zyskała zupełnie nowy charakter. Poza ofertą uczelni pojawiły się także produkty i technologie wspierające procesy uczenia, oferowane przez podmioty prywatne.

W tegorocznej edycji wydarzenia wzięło udział ponad 150 podmiotów z zagranicy, w tym ok. 50 z Wielkiej Brytanii i ponad 50 z USA. Dla polskich firm sektora edukacyjnego i uczelni wyższych ICEE jest doskonałym miejscem do promocji zarówno produktów jak i usług. Warto wspomnieć, że wśród osób zainteresowanych nauką w Polsce, oprócz obywateli Arabii Saudyjskiej, istotną grupę stanowią dzieci obcokrajowców – populacja tzw. Ekspatów w Królestwie Arabii Saudyjskiej liczy ponad 10 mln osób.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o rynku w Królestwie Arabii Saudyjskiej zajrzyj do kierunków eksportu

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wydarzenia, to zajrzyj na oficjalną stronę ICEE 2022:

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.