Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPięć programów promocji na rynkach perspektywicznych

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Patrycja Operacz | 2018-03-14 10:04:51
eksport, rynki, po ir

W dniu 10 stycznia 2017 roku Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, dawniej Ministerstwo Rozwoju, opublikowało programy promocji ogólnej dla przedsiębiorców na pięciu wybranych rynkach perspektywicznych (Algieria, Indie, Iran, Meksyk, Wietnam).

 

Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa posiadające innowacyjny produkt lub usługę będą mogły ubiegać się o środki z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na działania proeksportowe na następujących rynkach:

Każdy z programów składa się z dwóch części. Pierwsza to działania promocyjne dla przedsiębiorców. Na udział w tej części właściciele firm mogą otrzymać dofinansowanie w ramach poddziałania 3.3.3 „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand”.

 

Druga część to działania promujące istotę wybranych branż oraz polską gospodarkę. Są to m.in. misje przyjazdowe kontrahentów, artykuły sponsorowane w prasie czy działania informacyjno-promocyjne na danym rynku.

 

Programy są dostępne na stronie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii w zakładce programy promocji na rynkach perspektywicznych.