Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPięć programów promocji na rynkach perspektywicznych

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Patrycja Operacz | 2017-02-02 11:40:12
eksport, rynki, po ir

W dniu 10 stycznia 2017 roku Ministerstwo Rozwoju opublikowało programy promocji ogólnej dla przedsiębiorców na pięciu wybranych rynkach perspektywicznych (Algieria, Indie, Iran, Meksyk, Wietnam).

 

Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa posiadające innowacyjny produkt lub usługę będą mogły ubiegać się o środki z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na działania proeksportowe na następujących rynkach:

Każdy z programów składa się z dwóch części. Pierwsza to działania promocyjne dla przedsiębiorców. Na udział w tej części właściciele firm mogą otrzymać dofinansowanie w ramach poddziałania 3.3.3 „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand”.

Druga część to działania promujące istotę wybranych branż oraz polską gospodarkę. Są to m.in. misje przyjazdowe kontrahentów, artykuły sponsorowane w prasie czy działania informacyjno-promocyjne na danym rynku.

Programy są dostępne na stronie Ministerstwa w zakładce programy promocji na rynkach perspektywicznych.

Przypominamy, że w terminie od 10 lutego 2017 r. do 13 marca 2017 r. PARP przyjmuje wnioski o dofinansowanie w ramach poddziałania 3.3.3 PO IR na udział w programach promocji o charakterze ogólnym, prowadzonych na rynkach perspektywicznych. Szczegółowych informacji na ten temat udziela PARP