Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Pomorski Broker Eksportowy
Oferta wsparcia

Pomorski Broker Eksportowy

Dla kogo?
Mikro, Małe, Średnie Przedsiębiorstwa
Dojrzałość eksportowa
Jeszcze nie eksportuję, Początkujący, Doświadczony
Zasięg terytorialny
województwo pomorskie

Potrzeba

Jeśli myślisz o rozwoju swojej firmy na rynkach zagranicznych, możesz otrzymać wsparcie naszych konsultantów, którzy zbadają potencjał eksportowy Twojej firmy, podpowiedzą, z jakich narzędzi wsparcia możesz skorzystać i przygotują raport z przeprowadzonego badania.
W ramach Pomorskiego Brokera Eksportowego możesz otrzymać dofinansowanie do samodzielnie zorganizowanego wyjazdu na międzynarodowe wydarzenia gospodarcze o charakterze wystawienniczym, uczestniczyć w misji gospodarczej lub innym wydarzeniu organizowanym przez pomorskie organizacje biznesowe (partnerów projektu). Wybrane w konkursie firmy otrzymują również kompleksową pomoc w nawiązywaniu kontaktów biznesowych.

Korzyści

W jaki sposób wspiera Twoją firmę Pomorski Broker Eksportowy? Oto co możesz od nas otrzymać:

  • bezpłatnie zbadasz potencjał eksportowy swojej firmy i uzyskasz rekomendacje w zakresie możliwych form wsparcia;
  • pozyskasz informacje niezbędne w działalności eksportowej (m.in. dotyczącej wybranych rynków, kwestii prawnych, celnych, podatkowych, marketingowych) oraz aktualne dane o eksporcie i wybranych rynkach;
  • otrzymasz 50% dofinansowania do samodzielnie zorganizowanego wyjazdu na udział w międzynarodowych targach;
  • weźmiesz udział w dofinansowanych w 85 proc. misjach gospodarczych i innych wydarzeniach gospodarczych nastawionych na wspieranie eksportu i działalności na rynkach zagranicznych;
  • otrzymasz pomoc w nawiązaniu kontaktów biznesowych począwszy od zbadaniu możliwości wejścia firmy ze swoimi produktami na dany rynek po znalezienie tam kontaktów biznesowych i zorganizowanie spotkania z potencjalnymi kontrahentami za granicą.

Realizacja

Informacje o aktualnej ofercie projektu publikowane są na stronie Brokera Eksportowego. Na wydarzenia można zapisywać się za pośrednictwem internetowych formularzy zgłoszeniowych.

Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Al. Grunwaldzka 472D, 80-309 Gdańsk

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.