Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Wiedza > Wideo: Jak rozwinąć działalność eksportową?
Wideo

Wideo: Jak rozwinąć działalność eksportową?

Gdy nasza firma z sukcesem zaczęła eksportować produkty lub usługi za granicę, stajemy przed ważnym pytaniem. Jak utrzymać i w zrównoważony sposób rozwinąć działalność eksportową?

Rozwinięcie działalności eksportowej może przybrać wiele form. Możemy na przykład wejść na rynek na innym kontynencie lub do kraju z zupełnie innego od naszego kręgu kulturowego. Możemy także pozostać na naszych obecnych rynkach, ale zaproponować na nich nowe produkty lub usługi.

Należy pamiętać, że aby rozwinąć działalność eksportową należy przeznaczyć często podobny nakład pracy jak samo rozpoczęcie tego typu działalności. Warto więc zastanowić się, czy nie skorzystać z usług oferowanych przez różne publiczne i prywatne instytucje, zorientowane na wsparcie krajowych przedsiębiorców. Zapraszamy do obejrzenia materiału informacyjnego o instytucjach wspierających internacjonalizację przedsiębiorstw przygotowanego przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii.

Klikając tutaj możesz posłuchać więcej na temat stawianiu pierwszych kroków w eksporcie.

  • Wszystko
  • Aktualności (3)
  • Wiedza (34)
  • Kalendarz (1)
  • Centrum Wsparcia (1)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.