Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Badania Dojrzałości Innowacyjnej firm – zaproszenie do udziału
Artykuł

Badania Dojrzałości Innowacyjnej firm – zaproszenie do udziału

Zespół Polskiego Funduszu Rozwoju zaprasza małe i średnie firmy do udziału w bezpłatnym Badaniu Dojrzałości Innowacyjnej.

Badanie Dojrzałości Innowacyjnej (BDI), to narzędzie, które pomaga w ocenie poziomu gotowości do cyfryzacji, transformacji energetycznej oraz rozwoju innowacji. Dotychczas narzędzie było dostępne wyłącznie dla dużych firm. Obecnie po obserwacji potrzeb rynku PFR rozszerzył badanie o sektor małych i średnich przedsiębiorstw

Za pomocą Badania Dojrzałości Innowacyjnej firmy mogą skorzystać z bezpłatnych usług obejmujących diagnostykę i doradztwo ekspertów PFR. Wyniki indywidualnych badań są przekazywane każdemu przedsiębiorstwu w formie raportu, zawierającego praktyczne wskazówki w kwestiach rozwoju i budowania przewag konkurencyjnych. Badanie jest pierwszym punktem wsparcia PFR dla dużych firm i sektora MŚP, które w kolejnych krokach może zostać uzupełnione o doradztwo indywidualne, darmowy dostęp do kursów online oraz warsztatów tematycznych. Pierwszy etap przeprowadzenia badań wśród przedsiębiorstw już się odbył. Jego wyniki badania zostały przedstawione na blogu PFR.

Aby się zgłosić do badania wystarczy wypełnić formularz na stronie.

Więcej informacji na stronie PFR S.A

Kontakt:

Polski Fundusz Rozwoju S.A.

  • Wszystko
  • Aktualności (2)
  • Wiedza (8)
  • Centrum Wsparcia (1)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.