Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > BiznesPortal.pl – wyszukiwarka ofert wsparcia
Artykuł

BiznesPortal.pl – wyszukiwarka ofert wsparcia

1 lipca 2023 r. wystartował BiznesPortal.pl, na którym przedsiębiorcy znajdą kompleksową wyszukiwarkę ofert wsparcia finansowego oraz pozafinansowego. Autorami narzędzia są Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. i Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

BiznesPortal.pl to baza, która gromadzi informacje o środkach dostępnych w ramach funduszy europejskich, międzynarodowych oraz programów krajowych. Przedsiębiorcy znajdą w niej również informacje o dostępnych preferencyjnych kredytach, pożyczkach, gwarancjach finansowych i ulgach podatkowych. Wyszukiwarka pozwoli w prosty i szybki sposób dopasować konkretne oferty do potrzeb przedsiębiorców.

BiznesPortal.pl to wyszukiwarka ofert wsparcia, gdzie pod jednym adresem zebrane zostały informacje o narzędziach finansowych, które oferują przedsiębiorstwom Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Grupa Polskiego Funduszu Rozwoju S.A., instytucje rządowe i samorządowe.

Więcej na stronie ARP

  • Wszystko
  • Aktualności (2)
  • Wiedza (8)
  • Centrum Wsparcia (1)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.