Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Stoisko Narodowe na targach Eurosatory
Wydarzenie

Stoisko Narodowe na targach Eurosatory

PAIH S.A. jako pierwszy zewnętrzny podmiot otrzymał możliwość realizacji Sektorowego Programu Promocji dla branży wysokich technologii w obszarze bezpieczeństwa i towarów podwójnego zastosowania, przyznanego przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. W ramach tego Programu Agencja przygotowuje Stoisko Narodowe na targach Eurosatory w Paryżu dla sektora obronnego. Targi odbędą się w dniach 17-21 czerwca 2024 roku.

Drony rozpoznawcze

Polscy przedsiębiorcy, odwiedzający targi bądź posiadający własne stoisko, będą mogli skorzystać również ze Stoiska Narodowego. Do ich dyspozycji będzie m.in. salonik VIP na spotkania, przestrzeń do pracy, strefa spotkań i materiały promocyjne. Podczas naszej obecności na targach Eurosatory odbędzie się również prezentacja polskiej branży „dual-use” wygłoszona przez eksperta branżowego oraz briefing prasowy dla przedstawicieli mediów zagranicznych.

Poland. Business Forward

Poland. Business Forward – pod takim hasłem Polska Agencja Inwestycji i Handlu będzie promować na świecie polską gospodarkę jako markę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom licznych firm zainteresowanych globalną ekspansją, PAIH będzie popularyzować polski sektor wysokich technologii w obszarze bezpieczeństwa i towarów podwójnego zastosowania.

Umiędzynarodowienie MŚP – Brand HUB

Targi Eurosatory to globalne wydarzenie dla sektora obronnego. W poprzedniej edycji z 2022 roku wzięło udział ponad 1,7 tys. wystawców, 62 tys. odwiedzających i 250 oficjalnych delegacji z blisko 100 krajów.

To pierwsze wydarzenie o charakterze targowym organizowane w ramach projektu pn. ,,Umiędzynarodowienie MŚP – Brand HUB”, które ma zapoczątkować udział w 10 największych wydarzeniach targowych dla branży do końca 2029 roku.

PAIH zachęca do wzięcia udziału w targach Eurosatory i odwiedzenia Polskiego Pawilonu Narodowego (hali 5a, stoisko numer H335).

  • Wszystko
  • Aktualności (63)
  • Wiedza (19)
  • Kalendarz (107)
  • Centrum Wsparcia (60)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.