Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPortal Twoja Europa (Your Europe)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Redakcja MPiT | 2018-03-26 19:46:32
portal, twoja europa, your europe

Portal Twoja Europa jest instrumentem Komisji Europejskiej skierowanym przede wszystkim do osób migrujących w obrębie Unii Europejskiej.

Portal Twoja Europa (ang. Your Europe  podzielony jest na dwie sekcje tematyczne: „Obywatele” i „Przedsiębiorcy”. Każda z sekcji składa się z zakładek uszczegóławiających wybrane tematy. Portal ma za zadanie spełniać funkcję praktycznego przewodnika, w którym zawarte są informacje dla obywateli i przedsiębiorstw na temat ich praw i szans w UE. Portal koncentruje się na rzeczywistych sytuacjach transgranicznych dotyczących np. obywateli europejskich chcących pracować lub studiować w innym państwie UE, ja również przedsiębiorstw europejskich zamierzających przenieść się do innego kraju UE lub otworzyć nowy oddział w innym kraju UE.

W Portalu Twoja Europa znajdziesz odpowiedzi na poniższe i inne pytania:

  • jak założyć, zawiesić lub zakończyć działalność w innym kraju Unii Europejskiej?
  • jak rozwinąć swoją działalność na rynku unijnym?
  • jak spełnić wymogi dotyczące ochrony środowiska, norm społecznych i zrównoważonego rozwoju?


Więcej informacji dostępnych na stronie (link tym razem do strony KE, gdyż na stronie MPiT nie ma nic więcej) https://europa.eu/youreurope/citizens/index_pl.htm