Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolska Agencja Inwestycji i Handlu

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-05-09 11:48:18
polska agencja inwestycji i handlu, wsparcie eksporterów

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zajmuje się nie tylko obsługą inwestorów w Polsce, ale również wspiera ekspansję polskich przedsiębiorstw za granicą.

Agencja realizuje nowy model wspierania eksportu i zagranicznych inwestycji, który jest zorientowany na cele i koncentruje się na promocji polskiej gospodarki, rozwoju eksportu, promowaniu polskich inwestycji w kraju i za granicą oraz na przyciąganiu zagranicznych inwestycji do Polski. Ponadto zadaniem Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu jest synchronizacja wszystkich instrumentów operacyjnych dotyczących eksportu, misji gospodarczych, targów czy programów dedykowanych poszczególnym rynkom lub branżom.

 

W ramach Agencji działają Zagraniczne Biura Handlowe (ZBH) - 70 lokalizacji na całym świecie. ZBH oferują szeroki zakres obsługi - od analizy rynku i wiarygodności potencjalnego kontrahenta, przez inicjowanie pierwszych rozmów po organizację stoisk targowych i misji biznesowych.

 


Ważne informacjeCzy ta informacja była pomocna?
TAK/NIE 0 0