Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolska Agencja Inwestycji i Handlu

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Redakcja MPiT | 2018-03-28 10:14:25
polska agencja inwestycji i handlu, wsparcie eksporterów

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zajmuje się nie tylko obsługą inwestorów w Polsce, ale również wspiera ekspansję polskich przedsiębiorstw za granicą.

Agencja realizuje nowy model wspierania eksportu i zagranicznych inwestycji, który jest zorientowany na cele i koncentruje się na promocji polskiej gospodarki, rozwoju eksportu, promowaniu polskich inwestycji w kraju i za granicą oraz na przyciąganiu zagranicznych inwestycji do Polski. Ponadto zadaniem Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu jest synchronizacja wszystkich instrumentów operacyjnych dotyczących eksportu, misji gospodarczych, targów czy programów dedykowanych poszczególnym rynkom lub branżom.

 

W ramach Agencji działają zagraniczne biura handlowe. Obecnie uruchomiono już biura w Singapurze, San Francisco, Ho Chi Minh City, Szanghaju, Teheranie, Nairobi, Meksyku, Budapeszcie, Frankfurcie, Toronto i Dubaju. Do końca 2017 r. planowane jest otwarcie ośrodków w Mediolanie, Wiedniu, Londynie, Algierze, Astanie, Dżakarcie, Tel Awiwie, Buenos Aires, Mumbaju, Amsterdamie, Paryżu, Waszyngtonie i Los Angeles. Docelowo ma powstać 69 placówek bezpośrednio wspierających eksporterów na rynkach zagranicznych.

 


Ważne informacjeCzy ta informacja była pomocna?
TAK/NIE 0 0