Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuEnergy Mexico 2019 - targi i kongres sektora energetycznego w Meksyku

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-02-11 11:14:02
zbh meksyk, energy mexico, oil, power, gas, expo, congress

W dniach 29-31 stycznia 2019 r. w Mexico City odbyło się Expo&Congress Energy Mexico Oil, Gas and Power. Wydarzenie skupiające podmioty zaangażowane w sektor energetyczny w Meksyku lub firmy wciąż poszukujące możliwości wejścia na lokalny rynek. W trakcie targów odbył się również międzynarodowy kongres, który gościł branżowych ekspertów z instytucji rządowych, sektora prywatnego i innych organizmów krajowych i międzynarodowych.

 

 

Przestrzeń wystawienniczą, którą odwiedziło ZBH Meksyk w celu nawiązania kontaktów dla polskich firm, zdominowały firmy pracujące w tym sektorze na całym świecie. Lista wystawców była imponująca i bardzo wyspecjalizowana. Odwiedzający mogli porozmawiać z przedstawicielami firm, które na co dzień oferują rozwiązania do eksploracji gruntów morskich, naziemnych oraz innych, niekonwencjonalnych sposobów poszukiwania źródeł. Obecni byli również dostawcy instalacji do transportu gazu oraz jego przechowywania i wiele innych.

 

 

Dzięki reformie energetycznej z 2013 roku, Meksyk wyrasta na lidera w sektorze energetycznym na poziomie światowym. Jest to bardzo interesujący rynek zwłaszcza dla producentów rozwiązań dla odnawialnych źródeł energii.