Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Spotkania B2B BIOMATCH w Norymberdze
Wydarzenie

Spotkania B2B BIOMATCH w Norymberdze

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy zainteresowane nawiązaniem bezpośrednich kontaktów z producentami i dostawcami wyrobów spożywczych z Holandii do udziału w spotkaniach B2B organizowanych w trakcie trwania targów BIOFACH, które odbędą się w dniach 13-16 lutego 2024 r. w Norymberdze.

BIOFACH to organizowane w Niemczech jedne z najbardziej prestiżowych i znanych targów żywności ekologicznej na świecie, na których każdego roku spotykają się przedstawiciele branży spożywczej (firmy, stowarzyszenia, organizacje pozarządowe), a swoją ofertę prezentują tysiące wystawców z całego świata (w 2023 r. w targach Biofach uczestniczyło przeszło 2 700 wystawców z 95 krajów).

W trakcie najbliższej edycji targów dodatkowo dla przedstawicieli sektora spożywczego zainteresowanych nawiązaniem kontaktów z firmami i organizacjami branżowymi z Holandii zostaną zorganizowane spotkania B2B BIOMATCH 2024. Wydarzenie to jest organizowane przez ośrodki sieci Enterprise Europe Network we współpracy z Holenderską Agencją Przedsiębiorczości (Netherlands Enterprise Agency – RVO) oraz Konsulatem Generalnym Królestwa Niderlandów w Monachium.

Udział w spotkaniach B2B – jak to działa?

  • Uczestnicy określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line;
  • Profile zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu dostępnym na stronie internetowej wydarzenia;
  • Z katalogu zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby umówić spotkania (harmonogramy spotkań układane są na podstawie wzajemnie zaakceptowanych zaproszeń);
  • W dniach 14-15 lutego 2024 r. na terenie targów BIOFACH, w pawilonie holenderskim (hala 5) odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych indywidulanych spotkań.

Koszty

Udział w spotkaniach BIOMATCH jest bezpłatny. Koszty transportu, zakwaterowania i bilet wstępu na targi Biofach uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w wydarzeniu prosimy o zapoznanie się z informacjami i warunkami udziału oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie internetowej wydarzenia.   

Dodatkowe pytania dotyczące udziału w wydarzeniu prosimy kierować na adres:  agnieszka_promianowska@parp.gov.pl

Źródło

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)

ul. Pańska 81/83, 00-834 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (37)
  • Wiedza (14)
  • Kalendarz (52)
  • Centrum Wsparcia (1)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.