Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Polskie Stoisko Narodowe na International Technical Fair w Bułgarii
Wydarzenie

Polskie Stoisko Narodowe na International Technical Fair w Bułgarii

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskich przedsiębiorców do udziału w Międzynarodowych Targach Technicznych, które odbędą się w dniach 19-24 września 2022 roku w Płowdiw, w Bułgarii.

Międzynarodowe Targi Techniczne to jedna z najlepiej rozpoznawalnych i najsilniejszych marek branży wystawienniczej w Europie Południowo-Wschodniej. Stanowi kluczowe dla przemysłu forum biznesowe, dające szerokie spektrum możliwości wejścia na nowe rynki. Wydarzenie prezentuje i wyznacza trendy gospodarcze poprzez ekspozycję innowacyjnych technologii, maszyn i nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu. Tematem tegorocznej odsłony Międzynarodowych Targów Technicznych będą innowacje dla zielonej gospodarki w branży energetyki i ekologii oraz przemyśle chemicznym i sektorze wodnym. W centrum zainteresowania organizatorów znalazły się również elektromobilność, gospodarka 4.0 oraz robotyzacja. Każdego roku impreza przyciąga ponad 250 tys. gości z 60 państw, którzy mają okazję odwiedzić aż 8 tys. stoisk wystawienniczych. Co ciekawe Płowdiw, w którym odbywają się targi znajduje się w samym sercu Trackiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, najszybciej rozwijającego się regionu przemysłowego Bułgarii i całych Bałkanów.

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Sofii zaprasza polskich przedsiębiorców do współtworzenia stoiska narodowego o powierzchni 50 m2 i skorzystania z możliwości:

  • prezentacji autorskich produktów i rozwiązań,
  • zamieszczenia logotypu firmy na zabudowie wystawienniczej,
  • wykorzystania przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
  • merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów biura PAIH w Sofii.

Oficjalna strona wydarzenia


Udział w targach jest bezpłatny, jednak wystawcy muszą pokryć koszty zakwaterowania, transportu i ubezpieczenia.


Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz rekrutacyjny do 1 września 2022 r.

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia i rekrutacji udziela:

Krzysztof Przyłucki
Kierownik ZBH Sofia
tel. +35 9877970236
e. krzysztof.przylucki@paih.gov.pl

  • Wszystko
  • Aktualności (20)
  • Wiedza (10)
  • Kalendarz (43)
  • Centrum Wsparcia (8)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.