Portal do świata polskiego eksportu

Trade.gov.pl

Czytaj tylko te treści, które Cię interesują -  dopasuj Trade do siebie

Strona główna > Kalendarz > Misja polskich firm wodorowych do Meksyku

Misja polskich firm wodorowych do Meksyku

Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Ambasada RP w Meksyku zapraszają firmy z sektora wodorowego do uczestnictwa w misji gospodarczej do Meksyku. Misja odbędzie się w dniach 6-9 lutego i będzie okazją do nawiązywania nowych relacji oraz promocji polskich firm działających w branży wodorowej, zainteresowanych ekspansją zagraniczną.

W ramach misji przewidziany jest udział w międzynarodowych targach Expo Hidrogeno 2023, odbywających się w Monterrey 7-8 lutego. W programie wyjazdu przewidziano również udział w spotkaniach z Meksykańskim Stowarzyszeniem Wodorowym, przedstawicielami władz lokalnych oraz resortów odpowiedzialnych za branżę wodorową.

Wyjazd będzie szansą do nawiązania relacji z Meksykiem, który jako przyszły producent wodoru m.in. dla Stanów Zjednoczonych, będzie potrzebować dla tej branży wsparcia technologicznego i organizacyjnego.

W ramach udziału w misji, uczestnicy będą mogli korzystać ze stoiska PAIH na targach Expo Hidrogeno 2023.

Zgłoszenia uczestnictwa można przesyłać za pomocą formularza rejestracyjnego »
Liczba miejsc jest ograniczona.

  • Wszystko
  • Aktualności (1)
  • Wiedza (6)
  • Kalendarz (5)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.