Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Targi Inżynieryjne MSV 2024
Wydarzenie

Targi Inżynieryjne MSV 2024

Międzynarodowe Targi Inżynieryjne MSV to najważniejsze targi przemysłowe w Europie Środkowej. Program towarzyszący wydarzenia obejmuje specjalistyczne konferencje, seminaria i warsztaty poświęcone aktualnym zagadnieniom technicznym, handlowym i ekonomicznym.

Międzynarodowe targi inżynierskie MSV

Wydarzenie gromadzi co roku ponad 1 600 wystawców i przeszło 80 000 odwiedzających. Większość odwiedzających to profesjonaliści. Prawie 80% z nich ma wpływ na inwestycje biznesowe, a jedna trzecia należy do ścisłego kierownictwa swoich firm.

W centrum uwagi MSV znajduje się Przemysł 4.0 i Cyfrowa Fabryka, czyli tematyka cyfryzacji produkcji, jeden z kluczowych obecnie trendów w procesie innowacji. Inne wyróżnione tematy obejmują m.in. gospodarkę o obiegu zamkniętym, w tym zarządzanie zasobami materiałowymi. W ramach programu towarzyszącego targom odbywają się liczne konferencje specjalistyczne, seminaria i warsztaty dot. aktualnych tematów technicznych, handlowych i ekonomicznych

W wydarzeniu udział weźmie Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Czechach

  • Wszystko
  • Aktualności (29)
  • Wiedza (21)
  • Kalendarz (43)
  • Centrum Wsparcia (8)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.