Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Jak rozpocząć działania na rynkach zagranicznych?
Wydarzenie

Jak rozpocząć działania na rynkach zagranicznych?

Wielkopolski Fundusz Rozwoju zaprasza na webinar „Jak skutecznie rozpocząć działania na rynkach zagranicznych?”, organizowany w ramach cyklu spotkań biznesowych „Porozmawiajmy o zagranicznym biznesie”.

Jaki kierunek eksportu wybrać? Gdzie i jak poszukiwać partnerów handlowych? Jak budować relacje biznesowe na rynkach zagranicznych? O tym m.in. już 31 sierpnia na webinarze organizowanym przez Wielkopolski Fundusz Rozwoju w ramach cyklu spotkań biznesowych „Porozmawiajmy o zagranicznym biznesie”. W dwugodzinnym webinarze znajduje się skondensowana wiedza dla tych myślących o ekspansji zagranicznej i tych, którzy już są eksporterami, ale szukają dalszych rynkowych inspiracji.

Webinar poprowadzi Iwona Wesołek – ekspert z zakresu wprowadzania produktów i firm na rynki zagraniczne, kojarzenia partnerów, tworzenia strategii rozwoju przedsiębiorstw oraz finansowania działań ekspansyjnych podzieli się swoim know-how. Jest twórcą biznesplanów oraz analiz rynkowych. Posiada doświadczenie w zakresie pozyskiwania i rozliczania środków publicznych, w tym z UE m.in. na rozwój eksportu. Organizowała szereg wyjazdów na targi i misje gospodarcze zagranicą, ponadto szkolenia i konferencje, w tym międzynarodowe związane z tematyką eksportu. Posiada 18-letnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług doradczych związanych z rozwojem eksportu, w tym jako wieloletni konsultant Krajowego Systemu Usług dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw PARP. Pełni funkcję dyrektora w Polskiej Izbie Gospodarczej Importerów, Eksporterów i Kooperacji.

Źródło

Wielkopolski Fundusz Rozwoju

ul. Szyperska 14 61-754 Poznań
  • Wszystko
  • Aktualności (8)
  • Wiedza (5)
  • Kalendarz (4)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.