Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Konferencja SDGLab
Wydarzenie

Konferencja SDGLab

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na bezpłatną konferencję „SDGLab: Odpowiedzialni za jutro – zrównoważony eksport stymulantem budowania przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw”, która odbędzie się już 4 września br.

Podczas konferencji zostanie omówiona kwestia zrównoważonego rozwoju w kontekście rozwoju firmy i handlu międzynarodowego. Zaproszeni prelegenci pokażą m.in. jak cele i wartości zrównoważonego rozwoju wpływają  w praktyce na świat designu i projektowanie przedmiotów codziennego użytku oraz jakie elementy idei SDG warto umieszczać w swoich strategiach eksportu i jak wykorzystać raportowanie ESG do wzmocnienia przewagi konkurencyjnej swojej organizacji.

Spotkanie z ekspertami, praktykami oraz przedstawicielami biznesu pozwoli na pogłębioną analizę współczesnych trendów i efektywnych strategii w dziedzinie eksportu zrównoważonego. Będzie to również doskonała okazja do wymiany wiedzy, budowania relacji oraz poszerzenia horyzontów związanych z odpowiedzialnym biznesem.

Podczas konferencji porozmawiamy również o funduszach unijnych dla Małopolski.

Konferencja jest skierowana do przedsiębiorców, kadry kierowniczej i menedżerów wszystkich szczebli, praktyków biznesu, instytucji publicznych, organizacji pozarządowych oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką zrównoważonego eksportu.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 4 września 2023 roku w godz. 13:00 – 16:10 w formule hybrydowej tj.:

– stacjonarnie w Hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem – ul. Balzera 21d, Zakopane (brak konieczności rejestracji na konferencję);

– oraz online (konieczność rejestracji, link poniżej).

Konferencja jest częścią Międzynarodowych Targów Dekoracji, Ozdób Świątecznych, Szkła i Ceramiki, Artykułów Wyposażenia Kuchni i Wystroju Wnętrz, które będą trwały w dniach od 4 do 6 września 2023 roku.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Szczegóły oraz link do rejestracji na konferencję online pod adresem: https://www.marr.pl/sdglab//

Wydarzenie pod patronatem honorowym Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Marszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego.

  • Wszystko
  • Aktualności (8)
  • Wiedza (5)
  • Kalendarz (4)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.