Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > III Polsko-Niderlandzkie Forum Biznesowe
Wydarzenie

III Polsko-Niderlandzkie Forum Biznesowe

Polska Agencja Inwestycji i Handlu wraz z Ministerstwem Rozwoju i Technologii oraz partnerami z Królestwa Niderlandów zapraszają do udziału w III Polsko-Niderlandzkim Forum Biznesowym. Wydarzenie odbędzie się 10 kwietnia 2024 r. w Warszawie.

Flagi Polski i Niderlandów

Forum będzie okazją do wymiany poglądów oraz nawiązania relacji pomiędzy przedstawicielami polskiego i niderlandzkiego biznesu, instytucji wspierających przedsiębiorców oraz organizacji branżowych.

Wydarzenie rozpocznie się częścią oficjalną, w której udział weźmie Krzysztof Hetman, Minister Rozwoju i Technologii RP oraz Geoffrey Van Leeuwen, Minister Handlu Zagranicznego i Rozwoju Królestwa Niderlandów. Następnie odbędzie się debata ekspercka nt. nearshoringu oraz dwa panele dyskusyjne. Przedstawiciele biznesu z Polski i Niderlandów będą rozmawiać o zagadnieniach związanych z obróbką i przetwarzaniem metali oraz współczesnymi wyzwaniami sektora elektromobilności.

Celem forum jest nawiązanie współpracy pomiędzy przedstawicielami niderlandzkiego i polskiego biznesu. Strona niderlandzka będzie reprezentowana przez niemal trzydziestu przedstawicieli ww. sektorów. Polskich przedsiębiorców zapraszamy do udziału w sesji B2B, która odbędzie się po panelach dyskusyjnych.

Po sesji B2B odbędzie się lunch, podczas którego przedsiębiorcy będą mieli możliwość nawiązania kontaktów z przedstawicielami niderlandzkich firm oraz omówienia potencjalne pola do współpracy.

Agenda

Zgłoszenia do udziału przyjmowane są za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 3 kwietnia 2024 r.
Liczba uczestników forum jest ograniczona. Polska Agencja Inwestycji i Handlu zastrzega sobie prawo do wyboru firm do sesji B2B zgodnie z Regulaminem Forum. PAIH nie pobiera od polskich przedsiębiorców opłat na żadnym etapie rejestracji na wydarzenie.

Regulamin »

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (13)
  • Wiedza (6)
  • Kalendarz (11)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.