Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > CES Unveiled w Amsterdamie – technologie na rzecz lepszego jutra
Artykuł

CES Unveiled w Amsterdamie – technologie na rzecz lepszego jutra

85 wystawców i setki uczestników zgromadziło się 13 października na targach CES Unveiled w Amsterdamie. Organizatorem wydarzenia było Consumer Technology Association, organizacja normalizacyjna i handlowa reprezentująca firmy z branży technologii konsumenckich.

Startupy z Niderlandów, Czech, Niemiec, Węgier, Polski i Słowacji zaprezentowały innowacyjne technologie odpowiadające na potrzeby zmieniającego się świata. Pawilon grupy V4, w tym stoisko polskich startupów podczas CES Unveiled, zostało zorganizowane przez Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Amsterdamie przy współpracy z przedstawicielstwami dyplomatycznymi państw Grupy Wyszehradzkiej w Niderlandach.

Technologia zmienia życie milionów ludzi i pomaga rozwiązywać niektóre z najtrudniejszych wyzwań na świecie

powiedział Gary Shapiro, prezes i dyrektor generalny CTA.

Konferencja obfitowała także w liczne prezentacje i merytoryczne spotkania. Panel dyskusyjny pt. „Exploring the startup landscape of Visegrad countries” otworzył Viorel Peca, szef działu EIC Transition Activities and Business Acceleration Services (EISMEA) Europejskiej Rady ds. Innowacji.

Targi CES Unveiled w Amsterdamie były preludium do CES 2023, które odbęda się w dn. 5-8 stycznia 2023 roku w Las Vegas.

Z niecierpliwością czekamy na ponowne spotkanie w styczniu z wieloma naszymi europejskimi start-upami, spośród których ponad 1300 potwierdziło już swoją obecność w Las Vegas

– powiedział John T. Kelley, wiceprezes i p.o. dyrektora targów CES.


Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.