Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > FIHAV – HAVANA INTERNATIONAL FAIR 2022
Wydarzenie

FIHAV – HAVANA INTERNATIONAL FAIR 2022

Komitet Organizacyjny Międzynarodowych Targów Hawańskich FIHAV ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w ich XXXVIII edycji, która odbędzie się w dniach od 14 do 18 listopada 2022 r. na terenach targowych EXPOCUBA.

FIHAV jest najważniejszą ogólnohandlową giełdą na Kubie i Karaibach oraz jedną z najbardziej reprezentatywnych w Ameryce Łacińskiej.
Międzynarodowe Targi Hawańskie odbywają się od 1983 r., stanowiąc doskonałą platformę biznesową dla nowych firm na rynku oraz dla tych, które mają już ugruntowaną pozycję.

Przez pięć dni w siedzibie Targów zgromadzą się wystawcy, biznesmeni i technicy ze wszystkich sektorów kubańskiej gospodarki. Będzie to odpowiednia przestrzeń dla rozwoju spotkań biznesowych, rund biznesowych, seminariów i konferencji.

W ramach FIHAV 2022 odbędzie się V Forum Inwestycyjne, które, biorąc pod uwagę poprzednie edycje, będzie doskonałą okazją do przeprowadzenia dwustronnych spotkań pomiędzy kubańskimi i zagranicznymi przedsiębiorcami, potencjalnymi inwestorami zagranicznymi, a także do kontynuowania wymiany myśli i poglądów na temat wyzwań, jakie stoją w zakresie przyciągania inwestycji.

Prowadzone będą również działania promujące kubańskie fundusze eksportowe, w tym produkcje niepaństwowych form zarządzania obecnych na imprezie. Jak zwykle na targach, odbędą się różne fora biznesowe, a delegacje poszczególnych krajów będą mogły świętować Dni Narodowe w swoich pawilonach.

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.