Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Ameryka Łacińska i Karaiby – region otwierający się na polski biznes
Wydarzenie

Ameryka Łacińska i Karaiby – region otwierający się na polski biznes

Mikrofon, w tle krzesła konferencyjne

Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów zaprasza na bezpłatne seminarium dla eksporterów pt. „Ameryka Łacińska i Karaiby – region otwierający się na polski biznes”, 27 listopada 2023 r. w Bydgoszczy w Hotelu City, ul. 3 Maja 6.

Celem seminarium jest popularyzacja wiedzy wśród kujawsko-pomorskich firm (eksporterów obecnych i przyszłych) na temat Ameryki Łacińskiej i Karaibów-niedocenianego rynku nietradycyjnego o dużym potencjale oraz wiążących się z nim możliwościach biznesowych dla polskich przedsiębiorstw.

Podczas seminarium uczestnicy poznają możliwości współpracy z państwami tego regionu, rzetelnymi informacjami nt. potencjału państw latynoamerykańskich i karaibskich, praktycznymi wiadomościami nt. zasad wejścia na te rynki, procedur celnych, eliminacji barier, minimalizacji ryzyk oraz szerokiej gamy instrumentów wsparcia instytucjonalnego i finansowego w ekspansji eksportowej i inwestycyjnej. Eksperci i praktycy różnych instytucji będą mogli odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące tego mniej znanego regionu.

Rejestracja uczestników jest możliwa wyłącznie za pośrednictwem elektronicznego formularza.

Z uwagi na uwarunkowania organizacyjne prosimy o zgłaszanie uczestnictwa do 23 listopada 2023r.

Na wszelkie pytania opowiedzą Państwu Panie Magdalena Lewandowska lub Tatjana Tyszkiewicz, tel. 56 621 87 51, 56 621 84 43 i/lub 56 621 84 95, e-mail: eksport@kujawsko-pomorskie.pl.

  • Wszystko
  • Aktualności (1)
  • Wiedza (8)
  • Kalendarz (2)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.