Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > 15 FGTIME 2022
Wydarzenie

15 FGTIME 2022

W dniach 14 – 15 marca br. w Warszawie odbędzie się Forum Gospodarcze TIME. To już 15 edycja tego europejskiego spotkania przedsiębiorców przemysłu i infrastruktury. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, Ministerstwa Infrastruktury, UKE, URE i DigitalEurope.

Celem organizatorów Forum jest integracja wysiłków krajowych i europejskich organizacji przedsiębiorstw, stowarzyszeń zawodowych, izb gospodarczych na rzecz ustanowienia strategii zielonej transformacji i cyfrowego ładu gospodarczego UE – największego jednolitego rynku na świecie. FG TIME jest platformą komunikacji przemysłu cyfrowego – spotkaniem firm telekomunikacyjnych, teleinformatycznych, energetycznych, produkcyjnych, usługowych i finansowych, a także możliwością wymiany doświadczeń na temat innowacji mających największy potencjał wzrostu konkurencyjności gospodarki. Program każdego Forum jest wynikiem prac izb gospodarczych działających na rzecz dynamizowania transformacji technologicznej.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć tutaj

  • Wszystko
  • Aktualności (19)
  • Wiedza (1)
  • Kalendarz (11)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.