Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Promocja Polski w stanie Wiktoria w Australii
Artykuł

Promocja Polski w stanie Wiktoria w Australii

8 kwietnia 2022 r. w Melbourne odbyła się konferencja zorganizowana przez Zagraniczne Biuro Handlowe Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.

fot. PAIH

Zagraniczne Biuro Handlowe (ZBH Sydney), we współpracy z PricewaterhouseCoopers (PWC), zorganizowało konferencję z udziałem przedstawicieli Delegatury Unijnej, organizacji rządowych Australii oraz biznesu. Celem była promocja relacji handlowych i inwestycyjnych pomiędzy Polską i Australią ze szczególnym uwzględnieniem kontekstu negocjowanej obecnie umowy handlowej pomiędzy Unią Europejską a Australią.

W wydarzeniu wzięli udział m.in.: Jakub Wilchelm, kierownik ZBH Sydney, Brad Gofman reprezentujący Invest Victoria, Cornelis Keijzer, szef Wydziału Ekonomicznego Delegatury Unijnej w Australii oraz Anna Wójt reprezentująca PwC.

Debata potwierdziła ogromny potencjał zarówno dla handlu i inwestycji po wejściu w życie umowy handlowej. Polska coraz bardziej postrzegana jest jako silny partner handlowy i inwestycyjny Australii, z którym strona australijska wiąże duże nadzieje na dynamiczny rozwój współpracy gospodarczej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o rynku w Australii zajrzyj do kierunków eksportu

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o podobnych wydarzeniach zajrzyj na stronę Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.

  • Wszystko
  • Aktualności (5)
  • Wiedza (1)
  • Centrum Wsparcia (14)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.