Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Inwestycje w Hoc Mon i Cu Chi – Konferencja w Wietnamie
Artykuł

Inwestycje w Hoc Mon i Cu Chi – Konferencja w Wietnamie

12 Kwietnia w Ho Chi Minh odbyła się konferencja poświęcona promocji Inwestycji w Dzielnicach Hoc Mon i Cu Chi w 2022 r.

fot. PAIH

Według danych Zagranicznego Biura Handlowego Ho Chi Minh – Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, w celu zbadania potencjału i „obudzenia północno-zachodniego smoka Ho Chi Minh City” w kwietniu br. została zorganizowana Konferencja Promocji Inwestycji w Hoc Mon i Okręgu 1. Cu Chi.

Zlokalizowane w północnej części miasta Ho Chi Minh dzielnice – Hoc Mon i Cu Chi obecnie aspirują do tego, by stać się ekologicznym obszarem miejskim. Dla przyszłości regionu istotny jest rozwój sektora usług, budowa nowoczesnych parków technologicznych oraz promocja zaawansowanego technologicznie rolnictwa.

Za organizacje wydarzenia odpowiadało The Investment & Trade Promotion Centre (ITPC) w Ho Chi Minh, Komitety Ludowe okręgów Cu Chi i Hoc Mon oraz powiązane departamenty i oddziały. Konferencja ma docelowo zaowocować pobudzeniem potencjału inwestycyjnego północnych obszarów wietnamskiej stolicy.

Efektem wydarzenia jest zwiększenie rozpoznawalności środowiska inwestycyjnego z południa Wietnamu oraz przekazanie polskim inwestorom ważnych informacji na temat możliwości inwestycyjnych w Hoc Mon i Cu Chi.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o rynku w Wietnamie, to zajrzyj na stronę Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu:

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.