Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Poszukiwani producenci wyrobów medycznych
Artykuł

Poszukiwani producenci wyrobów medycznych

wyroby medyczne

Łotewska hurtownia wyrobów medycznych poszukuje producentów wyrobów chirurgicznych, dializacyjnych, opatrunkowych, odczynników laboratoryjnych, pasków testowych, stentów i cewników oraz innych produktów medycznych.

Firma posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w dystrybucji i sprzedaży hurtowej wyrobów medycznych w Europie i innych krajach. Jest ona zainteresowana nawiązaniem długotrwałej współpracy z producentami i dostawcami produktów medycznych w oparciu o umowę dostawy.

Oferta adresowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw.

Podmioty zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres  agnieszka_promianowska@parp.gov.pl i podanie numeru oferty: BRLV20230224008.

****

Oferta, która Cię zainteresowała jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD, prowadzonej przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

  • Wszystko
  • Aktualności (14)
  • Wiedza (10)
  • Kalendarz (35)
  • Centrum Wsparcia (54)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.