Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Poszukiwani producenci opatrunków chirurgicznych
Artykuł

Poszukiwani producenci opatrunków chirurgicznych

Węgierska firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w dystrybucji urządzeń medycznych i wyrobów medycznych jednorazowego użytku poszukuje partnerów biznesowych zajmujących się produkcją, pakowaniem i sterylizacją zestawów opatrunkowych.

Opatrunki powinny być wykonane w 100 proc. z bawełny lub z innego materiału, np. z włókniny, włókniny spunlace, wiskozy lub poliestru. Zestawy muszą być poddawane sterylizacji tlenkiem etylenu lub sterylizacji radiacyjnej.

Firma oferuje współpracę w oparciu o umowę dostawy.

Oferta adresowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw.

Podmioty zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres  agnieszka_promianowska@parp.gov.pl i podanie numeru oferty: BRHU20230320019.

****

Oferta, która Cię zainteresowała jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD, prowadzonej przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

  • Wszystko
  • Aktualności (15)
  • Wiedza (11)
  • Kalendarz (42)
  • Centrum Wsparcia (55)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.