Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Health Tech Hub Styria Pitch&Partner 2023
Wydarzenie

Health Tech Hub Styria Pitch&Partner 2023

Health Tech Hub (HTH) jest inicjatywą 6 organizacji wiodących w dziedzinie innowacji w Styrii (Human.technology Styria, ICS, Joanneum Research, Medical University of Graz, Science Park Graz i City of Graz).

Wydarzenie organizowane jest w formule hybrydowej, a jego celem jest wsparcie uczestników w nawiązaniu współpracy w zakresie transferu technologii, stworzenie platformy do współpracy nauki z przemysłem, a także wsparcie innowacji na wczesnym etapie rozwoju oraz wsparcie europejskiego rynku inwestycji w przedsięwzięcia zalążkowe w dziedzinie healthtech i biotech.

Do udziału zapraszamy podmioty działające w obszarach technologii medycznych i biotechnologii: start-upy, firmy, ekspertów z dziedziny e-zdrowia, krajowych i regionalnych interesariuszy.

W ramach wydarzenia odbędzie się m.in. konferencja pn „Climate & Heatlh” (26 stycznia) oraz spotkania B2B (w dn. 26 stycznia i 30 marca).

W programie wydarzenia zaplanowano również:

  • sesje ‘Corporate Call’, w ramach których austriackie firmy poszukujące konkretnych technologii będą miały okazję zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami oferowanymi przez europejskie firmy,
  • sesje inwestorskie, których celem będzie połączenie start-upów o dużym potencjale rozwojowym ze środowiskiem inwestorskim.

Termin rejestracji upływa 30 marca 2023 r. Im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba uczestników będzie mogła zapoznać się z Państwa ofertą.

Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny.

Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyboru uczestników sesji pitchingowej. Liczba miejsc ograniczona!

Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia

Dodatkowych informacji udziela Agnieszka Promianowska, e-mail: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl

  • Wszystko
  • Aktualności (26)
  • Wiedza (4)
  • Kalendarz (20)
  • Centrum Wsparcia (320)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.