Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Polskie stoisko narodowe na Gamescom 2022
Artykuł

Polskie stoisko narodowe na Gamescom 2022

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza do skorzystania z możliwości promocji na polskim stoisku narodowym na targach Gamescom 2022 w Kolonii w dniach 24-26 sierpnia br. Polskie stoisko zostanie zorganizowane w biznesowej części targów – Business Area.

Nazwa wydarzenia: Gamescom

Termin: 24-26 sierpnia 2022 r.

Strona wydarzenia

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Gamescom to największe targi gier interaktywnych i rozrywki w Europie i drugie największe tego typu wydarzenie na świecie. Co roku targi odwiedza ponad 350 tys. osób, a swoje gry prezentuje ponad 1000 wystawców z całego świata.

Firmom zainteresowanym promowaniem swojej oferty na stoisku narodowym w 2022 r. PARP umożliwi:

 • wyświetlanie materiałów audio-wizualnych (filmy promocyjne, prezentacje, itp.),
 • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (foldery, ulotki, gadżety itp.),
 • korzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań z partnerami biznesowymi w przygotowanej na stoisku strefie b2b lub VIP room-ie.

Wszystkie firmy zainteresowane ww. formami promocji na polskim stoisku narodowym prosimy o zgłoszenie na adres: malgorzata_brodzicka@parp.gov.pl

Na stoisku przewidziana jest także strefa gamingu, na której każdego dnia zaprezentujemy 10 najnowszych polskich produkcji (10 gier każdego dnia trwania targów, łącznie 30 tytułów). Do promocji w tej strefie zapraszamy w szczególności firmy spełniające następujące wytyczne:

 • polskie gry przedpremierowe (maks. 8 miesięcy do premiery) lub maks. 3 miesiące po premierze na pierwszej platformie.
 • osobisty udział przedstawiciela firmy na stoisku (wszelkie koszty, w tym koszty biletów na targi, uczestnicy pokrywają we własnym zakresie).
 • dostarczenie na stoisko komputera do prezentacji danej gry – organizator stoiska zapewni stanowiska do gier z ekranami i obsługę techniczną.

Firmy zainteresowane udostępnieniem gry do promocji na stoisku proszone są o przesłanie formularza naboru i linku do trailera lub nagranego gameplay’a (preferowane unlisted video na YouTube) na adres: malgorzata_brodzicka@parp.gov.pl

Formularz do pobrania znajduje się TUTAJ.

Liczba gier, które zostaną zaprezentowane na stoisku, jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń, przy czym organizatorzy zastrzegają sobie prawo wyboru gier do prezentacji.

Promocja i korzystanie z polskiego stoiska narodowego są nieodpłatne.

Stoisko zostanie zorganizowane w ramach projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand”, poddziałanie 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.

 • Wszystko
 • Aktualności (27)
 • Wiedza (14)
 • Kalendarz (46)
 • Centrum Wsparcia (53)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.