Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Webinarium „Singapur – możliwości eksportowe dla rynku mleczarskiego”
Wydarzenie

Webinarium „Singapur – możliwości eksportowe dla rynku mleczarskiego”

Webinar

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w webinarium na temat możliwości eksportowych dla rynku mleczarskiego w Singapurze. Jednym z prelegentów szkolenia, które organizuje Polska Izba Mleka, będzie Maja Justyna, ekspertka Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Singapurze.

Aż 90% zapotrzebowania na żywność w Singapurze pokrywa import z ponad 170 krajów – w tym Australii, Chin, Indonezji, Malezji i Stanów Zjednoczonych. Wywołany pandemią Covid-19 kryzys gospodarczy tylko pogłębił potrzebę poszukiwania nowych dostawców, którzy zapełnią singapurskie półki. W eksporcie produktów rolno-spożywczych do azjatyckiego państwa-miasta wspiera Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Singapurze. Jedną z nisz, jaką mogą zapełnić nasi przedsiębiorcy na tamtejszym rynku, jest sektor mleczarski.

Webinarium „Singapur – możliwości eksportowe dla rynku mleczarskiego” odbędzie się 31 sierpnia o godz. 9 (CET).

Uczestnictwo jest bezpłatne.

Więcej informacji o webinarium znajdziesz na stronie Polskiej Izby Mleka.

Organizatorzy proszą o przesłanie zgłoszeń pod adres: kruszewska@izbamleka.pl do 29 sierpnia.

  • Wszystko
  • Aktualności (11)
  • Wiedza (8)
  • Kalendarz (22)
  • Centrum Wsparcia (43)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.